طراحی سایت تخصصی در تهران

طراحی سایت خود را به سئو پین بسپارید

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی مطابق با سلیقه و همچنین بر اساس نوع کسب و کار اینترنتی شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط شرکت سئو پین انجام می‌پذیرد.

طراحی سایت یکی از موارد مهم در دیجیتال مارکتینگ است و همچنین در اجرای خدمات سئو سایت موفق هم نقش مهمی ایفا می‌کند زیرا اگر سایتی از نظر میحط کاربری (UI) ، تجربه کاربری (UX) و همچنین از نظر فنی مشکل داشته باشد در نهایت آن بازدهی مورد نظر ما را نخواهد داد و به نوعی بدون رعایت این موارد تمام تلاش هایمان بی ثمر خواهد ماند و در فضای اینترنت دیده نخواهیم شد.

شرکت سئو پین با در نظر گرفتن تمام این موارد سعی بر این دارد تا بهینه بودن سایت را در اولویت کار خود قرار دهد و همچنین با داشتن تیمی خلاق، طراحی هایی به روز و ترند را بر اساس انواع مختلف سایت و نیاز کاربران پیاده سازی کند.

نکات اصلی در طراحی سایت تخصصی

همانطور که در بالا اشاره شد برای دستیابی به نتایج مطلوب در بازاریابی دیجیتال، طراحی سایت باید طبق اصول انجام شود. در زیر به مهترین نکات طراحی سایت اشاره خواهیم کرد:

سرعت لودینگ یا بارگذاری سایت

طراحی یک وب سایت از نظر بصری هرچقدر هم که زیبا باشد اگر در زمان بارگذاری کند باشد و به نوعی حجم زیادی داشته باشد هیچ ارزشی نخواهد داشت و موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل علاقه ای به این سایت ها نشان نخواهند داد، یکی از ابزارهایی که برای تست سرعت سایت استفاده میشود PageSpeed Insights میباشد.

برای دستیابی به سرعت بارگذاری بالا نیاز است که طراحان، سایت ها را از نظر کد نویسی بهینه سازی کنند و در استفاده از المان های مختلف مانند: تصاویر، ویدیو ها ، ویجت ها و … بسیار محتاط عمل کنند تا حجم سایت و تعداد درخواست های سمت سرور به حداقل برسد و زمان لودینگ سایت کاهش یابد.

ریسپانسیو بودن یا موبایل فرندلی بودن سایت

تمام بازدیدکنندگان باید از سایت شما لذت ببرند و تجربه کاربری خوبی داشته باشند، همین موارد باعث بازگشتشان به سایت شما می‌شود و با رعایت همین مورد می توان آن‌ها را به مخاطبان و یا مشتریان دائمی تبدیل کرد.

در دهه اخیر کاربران بسیاری از گوشی های همراه خود برای وب گردی استفاده می‌کنند به همین دلیل طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو بودن بودن سایت ها برای انواع دستگاه های دیجیتال می‌تواند ناثیر بسیار زیادی در افزایش مخاطبان و در نتیجه ترافیک یک سایت بگذارد و همچنین برای نتیجه گیری بهتر در خدمات سئو سایت هم تاثیرات قابل توجهی خواهد داشت.

دسترسی آسان به صفحات مختلف سایت

زمانی که کاربران وارد سایت شما می‌شوند باید در نگاه اول با ساختار سایتتان آشنا شوند و به راحتی راه خود را به نقاط مختلف سایت پیدا کنند. این موضوع بخشی از مبحث تجربه کابری می‌باشد.

هر چه دسترسی یک سایت راحت تر باشد و ساختار منظم تری داشته باشد هم مورد پسند کاربران و مخاطبان قرار میگیرد و هم برای موتورهای جستجو مانند گوگل یا بینگ بهینه می‌شود و رعایت همین موارد باعث می‌شود در زمان جایگاه دادن به یک کلمه کلیدی خاص که مرتبط به کسب و کارتان است، سایتتان را در اولویت های بالاتری قرار می‌دهند .

خدمات و پشتیبانی سئو پین برای طراحی سایت

بعضی از شرکت های طراحی سایت متاسفانه بعد از اتمام پروژه پشتیبانی ضعیفی از خود ارائه می‌دهند و پاسخگوی سوالات احتمالی مشتریان نمی‌باشند. شرکت سئو پین با داشتن تیمی جداگانه برای مشاوره و پشتیبانی، این اطمینان را به مشتریان گرامی می‌دهد که پاسخ گوی تمام سوالات و مشکلات احتمالی شما بعد از اتمام پروژه، در کوتاه ترین زمان ممکن باشد.

البته سعی می‌شود قبل از شروع پروژه برای فهم دقیق نیازهای مشتری و همچنین مشاوره اولیه، یک جلسه رایگان تنظیم گردد تا دو طرف با تمام جوانب کار آشنا شوند. تیم پشتیبانی سئو پین، شرکت خدمات سئو سایت ، دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت تخصصی در تهران آماده دادن مشاوره رایگان به مشتریان گرامی در سراسر جهان می‌باشد.

مشاوره طراحی سایت

انجام سئو اولیه در حین طراحی سایت

تمام سایت های طراحی شده توسط شرکت سئو پین به همراه خدمات سئو سایت اولیه تقدیم مشتریان می‌گردد، یعنی سایت طراحی شده از تمام جهات مانند: بهینه بودن کدهای سایت، سرعت لودینگ، ریسپانسیو بودن، داشتن UI/UX بهینه و … آماده ی پیاده سازی یک سئو قدرتمند می‌باشد.

 البته قابل ذکر است با توجه به اینکه یکی از تخصص های اصلی ما ارائه خدمات سئو می‌باشد، اکثر مشتریان کار سئو را هم به شرکت ما می‌سپارند و از نتایج حاصل شده در زمان مقرر هم رضایت کامل نشان می‌دهند.

قیمت مناسب طراحی سایت تخصصی در کنار حفظ کیفیت

کیفیت پروژه انجام شده و کسب رضایت مشتری از اولویت های اصلی مجموعه سئو پین می‌باشد. تیم مشاوران سئو پین از ابتدا تا انتهای انجام پروژه با شما مشتریان گرامی در تماس هستند و نظرات و پیشنهادات شما عزیزان را در روند انجام پروژه لحاظ خواهند کرد.

از طرفی دیگر، قیمت انجام پروژه ها مناسب و منعطف بوده و امکان پرداخت در چند نوبت نیز وجود دارد.

سوالات متداول

طراحی سایت تخصصی بین یک الی دو هفته کاری زمان میبرد و بستگی به نوع سایت (فروشگاهی، شرکتی و …) درخواستی شما دارد.

شرکت سئو پین سایت طراحی شده را با سئو اولیه خدمت مشتری تحویل می‌دهد، ولی برای گرفتن رتبه در گوگل نیاز به خدمات سئو می‌باشد.

مشاوران شرکت سئوپین در تمام طول روند طراحی سایت و حتی بعد از اتمام پروژه پاسخ گوی تمام سوالات مشتریان گرامی میباشند.

هزینه طراحی سایت بسته به نوع سایت درخواستی شما متغیر می‌باشد، ولی شرایط پرداخت هزینه در شرکت سئو پین بسیار منعطف است.

سئو پین
Scan the code
Call Now Button