خدمات سئو سایت – خدمات SEO و بهینه سازی حرفه ای سایت

بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی که از خدمات سئو و بهینه سازی سایت استفاده نمی‌کنند، نمی توانند برند خود را به کاربران در فضای وب معرفی کنند و محصولات (خدمات) خود را از این طریق به فروش برسانند. مجموعه سئو پین با بهره گیری از کارآمدترین تکنیک های خدمات سئو سایت به شما کمک میکند تا وب سایتتان را در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کاری که دارید به صفحه اول گوگل سنجاق (پین) کنید. این اتفاق باعث برند سازی و معرفی کسب و کارتان به مخاطبان می‌شود که در نتیجه موجب افزایش فروش محصولات یا خدماتتان از طریق وب سایت خواهد شد.

خدمات سئو

خدمات سئو SEO چیست؟

خدمات سئو به خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو بر اساس اگوریتم های موجود، جهت افزایش ترافیک ارگانیک و بهبود جایگاه کلمات کلیدی وب سایت ها در موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل گفته می‌شود. این خدمات معمولا توسط شرکت های خدمات سئو و یا فریلنسرهایی که به تمام الگوریتم های سئو مسلط هستند و در این زمینه تخصص دارند ارائه می شود.

خدمات SEO به سه روش سئو کلاه سفید، سئو کلاه خاکستری و سئو کلاه سیاه قابل انجام شدن است. خدمات سئو کلاه سفید که توسط مجموعه سئو پین به صورت پیشرفته و حرفه ای انجام می‌پذیرد بر اساس قوانین و الگوریتم های گوگل انجام میشود. خدمات سئو سایت باعث افزایش اعتبار وب سایت و گرفتن رتبه های بالا در گوگل و دیگر موتورهای جستجو می‌شود.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

اجرای خدمات سئو و بهینه سازی در مجموعه سئو پین

آنالیز اولیه سایت

آنالیز اولیه سایت

با آنالیز اولیه سایت نقاط ضعف سایت در سه فاکتور سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی سایت ابتدا شناسایی میشود و سپس راه کارهایی برای رفع آنها در نظر گرفته میشود.

تنطیم جلسه مشاوره

تنظیم جلسه مشاوره

جلسه ای جهت آشنایی با کارفرما و در نظر گرفتن نکات ایشان و همینطور مشاوره سئو در راستای ارتقای کیفیت ارائه خدمات سئو توسط مجموعه سئو پین تنظیم میشود.

تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی سئو

تدوین استراتژی هدفمند در زمینه ارائه خدمات سئو یک امر ضروری میباشد. تیم سئو پین با به کارگیری یک برنامه هدفمند سطح کیفی خدمات خود را به طور چشمگیری ارتقا میبخشد.

سئو و مانیتورینگ

افزایش سئو و مانیتورینگ

تیم سئو پین از صفر تا صد مسیر بهبود سئو سایت و افزایش فروشتان شما را همراهی خواهند کرد. و به طور روزانه روند افزایش سئو و بهینه سازی سایتتان را رصد خواهند کرد.

خدمات سئو حرفه ای

خدمات سئو حرفه ای یک ضرورت در بازاریابی اینترنتی

در دنیای امروز اکثر افراد برای یافتن کالا، اطلاعات و خدمات مورد نیازشان از سرویس های اینترنتی مانند گوگل و همینطور دیگر شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند و از این طریق نیازهای خود را برطرف میکنند. به همین دلیل استفاده از گوشی های هوشمند و اینترنت در بین مردم روز به روز در حال افزایش است.

صاحبان وب سایت های اینترنتی برای دستیابی به مشتریان جدید باید از خدمات سئو و بهینه سازی سایت استفاده کنند که در کلید واژه های مرتبط با کسب و کارشان در گوگل، که به مرجع مورد اطمینیان کاربران برای جستجو تبدیل شده است، جایگاه بالا را کسب کنند و برندشان را به مخاطبان معرفی کنند.

داشتن یک وب سایت با طراحی جذاب، سرعت بارگذاری بالا، تجربه کاربری و رابط کاربری (UI/UX) بهینه و بدون هیچ گونه خطا از فاکتورهای مهم سئو سایت می باشند. وب سایت شما هر چقدر هم که حرفه ای طراحی شده باشد وقتی دارای رتبه های بالا در موتور جستجو گوگل نباشد به هیچ عنوان توسط کاربران دیده نمی‌شود و پیشرفتی در کسب و کار شما حاصل نخواهد شد. متخصصین مجموعه سئو پین صفر تا صد خدمات سئو را در راستای جدیدترین آپدیت های هسته گوگل بر روی وب سایت شما پیاده سازی میکنند و در صورت داشتن هرگونه سوالی شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی خواهند کرد.

0 +
اعضای تیم
0 +
سال سابقه درخشان
0
پروژه موفق سئو
0 %
پیشرفت کاری

انجام خدمات سئو سایت پیشرفته

پیاده سازی و انجام خدمات سئو حرفه ای می بایست با استراتژی و داشتن یک برنامه هدفمند همراه باشد. این خدمات به چندین بخش اساسی که در زیر به آنها اشاره شده است تقسیم بندی میشوند که برای موفقیت باید تمامی آنها به درستی و حساسیت بالا انجام بپذیرند.

در فهرست زیر، به مهمترین فعالیت های خدمات سئو که از طرف تیم سئو پین انجام میگیرد اشاره شده است:

سئو سایت پیشرفته
 • تدوین استراتژی ابر محتوایی (Topic Cluster)، برای تولید محتوا 
 • بهینه سازی URLهای سایت
 • تنظیم ریدایرکت های سایت
 • بهینه سازی تگ های هدینگ با استفاده از کلمات کلیدی
 • بهینه سازی تگ عنوان و تگ توضیحات برای تمام صفحات
 • بهبود رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX)
 • نصب و راه اندازی ابزار وب مستر گوگل (GSC, Google Analytics, GTM)
 • نصب و تنظیم پلاگین کش و پلاگین امنیتی برای سایت های وردپرسی
 • بررسی وضعیت هاست و کاهش درخواست های سمت سرور
 • بهینه سازی تصاویر، ویدئوها، کدهای سایت و … برای کاهش حجم کلی سایت
 • بررسی و بهبود سرعت بارگذاری تمام صفحات سایت
 • تدوین استراتژی هدفمند برای لینک سازی داخلی و خارجی و ترمیم لینک های شکسته
 • پیاده سازی انواع اسکیما (FAQ, Review, Product, …) برای صفحات مهم

مراحل انجام خدمات SEO حرفه ای

اجرای خدمات سئو حرفه ای دارای مراحل متعددی است که در زیر به تعدادی از مهمترین آنها اشاره میکنیم:

جستجوی کلمات کلیدی

پیدا کردن کلمات کلیدی

برای شروع پیاده سازی سئو، پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارها که تمام نیازهای کاربران را هم در بر بگیرد و نیازشان برای جستجو مججد را برطرف نماید بسیار مهم است.

تیم سئو پین با به کارگیری ابزارهای پیشرفته کلمات کلیدی پر ترافیک و پول ساز را برای کسب و کار شما به دست آورده و در طول انجام پروژه جایگاه آنها را در گوگل بهبود می دهند.

سئو محتوا

تولید محتوا با کیفیت

زمانی که بحث سئو به میان می‎آید این محتوا است که حرف اول را می‌زند. موتورهای جستجو در ابتدا به دنبال ارتباط کلمات کلیدی سرچ شده توسط کاربران با محتوای موجود در وب سایت ها هستند و بر این اساس رتبه بندی وب سایت ها را آغاز میکنند.

موتورهای جستجو به محتوای ارائه شده توسط سایت ها نگاه میکنند و با به کار گیری الگوریتم های خود تشخیص می دهند که محتوا با کلید واژه سرچ شده توسط کاربر مرتبط است یا خیر. تیم سئو پین با به کارگیری استراتژی های مختلف در تولید محتوا مانند ابر محتوایی (Topic Cluster) و قدرت محتوایی (Topical Authority) محتوا هایی تولید می‌کند که هم توسط موتورهای جستجو محتوایی کامل تشخیص داده شود و هم برای کاربران مفید باشد و نیاز آنها را به طور کامل برطرف نماید.

سئو داخلی

بهینه سازی سئو داخلی

سئو داخلی (On-Site SEO) یکی از مهمترین بخش های خدمات سئو به شمار می آید و به معنی بهینه سازی محتوا و تمام المان های موجود در سایت است. بسیاری از محتوای موجود در سایت میتوانند به بهبود رتبه و ترافیک وب سایت شما کمک کنند که دستیابی به این مهم از طریق بهینه سازی سئو داخلی بدست می‌آید.

متخصصان ما، سئو داخلی را به صورت پیشرفته بر روی سایت شما اجرا میکنند و تمام موارد سئو داخلی مانند بهینه سازی متا تگ ها، بهینه سازی URLها، بهینه سازی تصاویر، استفاده درست از کلمات کلیدی در هدینگ ها و محتوای صفحات، ساختار سایت، لینک سازی داخلی بین مطالب و … را مطابق با الگوریتم های گوگل پیاده سازی خواهند کرد.

سئو خارجی

انجام سئو خارجی

سئو خارجی (Off-Site SEO) به مجموعه فعالیت هایی گفته میشود که در خارج از سایت انجام میشود و باعث افزایش قدرت (اعتبار) سایت شده و در نهایت جایگاه سایت را ارتقا میدهد.

 این مورد از دید گوگل و دیگر موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به آپدیت های اساسی گوگل در سال های اخیر بحث سئو خارجی و ساختن بک لینک همیشه دارای اهمیت ویژه ای بوده است و داشتن یک استراتژی مدون در اجرای آن میتواند به پیشرفت سئوی سایت ها کمک بسیار زیادی بکند.

سئو فنی

سئو تکنیکال یا فنی

رابطه بسیاری نزدیکی بین تجربه کاربری UX و سئو تکنیکال وجود دارد به همین دلیل پیاده سازی صحیح سئو تکنیکال میتواند سئو سایت را در جنبه های مختلف بهبود ببخشد. یکی از مهمترین فاکتورهای سئو تکنیکال بهبود سرعت سایت میباشد که برای رسیدن به آن نیاز است تا تمامی کدهای سایت مانند HTML، CSS و JavaScript بهینه شوند و هیچ کد اضافی ای در سایت وجود نداشته باشد و همچنین تعداد درخواست های سمت سرور سایت به حداقل برسند.

سئوی فنی دارای جنبه های بسیار زیادی میباشد که تیم سئو پین با به کارگیری جدیدترین متدهای روز بخش فنی سایت شما را بهینه میکنند و پایه ی وب سایت شما را برای اجرای یک سئو قدرتمند آماده خواهند کرد.

سئو محلی

سئو محلی

سئوی محلی بسیار مهم است زیرا بسیاری از افراد از موتورهای جستجو استفاده میکنند تا خدمات یا محصولات مورد نظرشان را در منطقه ای نزدیک به محل زندگی خود پیدا کنند. به این دلیل که امکان رفت و آمد و مراجعه حضوری به آن منطقه برایشان راحت تر بوده و حس بهاری به آن دارند.

بهینه سازی سئو محلی، کسب و کار اینترنتی شما را به مخاطبان یا مشتریان بالقوه در محل خودتان نمایش میدهد که این کار باعث افزایش نرخ تبدیل و افزایش درآمد خواهد شد. خدمات سئو محلی توسط تیم سئو پین به صورت حرفه ای انجام میشود و در هر شهر یا محلی که هستید میتوانید مخاطبان نزدیک به محل کارتان را به مشتریان خود تبدیل کنید.

بهینه سازی ساختار سایت

بهینه سازی ساختار سایت

سایت هایی با ساختار منظم کار ربات های گوگل را برای خزش کردن و ایندکس کردن مطالب راحت میکنند و این سایت ها شانس بیشتری برای کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو خواهند داشت. با معرفی الگوریتم های رتبه بندی هوش مصنوعی (AI) و موبایل فرست ایندکس (Mobile First Index) گوگل، ساختار سایت بیشتر از همیشه اهمیت پیدا کرده است.

با وجود اینکه کلمات کلیدی نقش مهمی در ارتقا رتبه سایت ها ایفا میکنند اما ارتباط و لینک سازی داخلی بین مطالب سایت که یک اصل مهم برای رتبه گیری در موتورهای جستجو است از طریق بهینه سازی و تقویت ساختار سایت قابل اجرا شدن است.

هزینه خدمات سئو سایت

هزینه سئو سایت در وهله اول به شخص یا شرکتی که این خدمات را ارائه میدهد بستگی دارد. اما برای تعیین قیمت سئو فاکتورهای تاثیر گذاری مانند ابعاد و گستردگی وب سایت، سختی کلمات کلیدی و همینطور سطح رقبای موجود در زمینه کاری سایت ها نقش اساسی دارند.

هزینه سئو معمولا بر اساس نوع قرارداد شرکت ها نیز میتواند متفاوت باشد، به طور مثال سئو ساعتی، سئو پروژه ای و سئو ماهیانه مدل هایی هستند که بیشتر شرکت های خدمات سئو برای اعلام قیمت سئو از آنها استفاده میکنند. اما قیمت نهایی سئو بر اساس نیاز و اهداف کسب و کارها و همینطور کیفیت خدمات سئو ارائه شده از طرف شرکت ها تعیین میشود.

هزینه سئو سایت

قیمت و تعرفه سئو در مجموعه سئو پین

میزان سختی کلمات کلیدی هر سایت به نسبت نوع خدمات یا محصولی که ارائه می‌دهد متفاوت است و همینطور سطح کیفی سئو سایت های رقیب نیز برای هر سایت با دیگری تفاوت دارد، به همین دلیل هزینه نهایی سئو بستگی به شرایط ذکر شده در بالا دارد.

پکیج خدمات سئو اقتصادی

ماهیانه 5 میلیون تومان

(6 ماهه)

پکیج خدمات سئو برنزی

ماهیانه 7/5 میلیون تومان

(9 ماهه)

پکیج خدمات سئو نقره ای

ماهیانه 10/5 میلیون تومان

(9 ماهه)

پکیج خدمات سئو طلایی

ماهیانه 13 میلیون تومان

(12 ماهه)

دلایل اهمیت سئو برای کسب و کار های مدرن

شاید به دفعات کلمه سئو SEO به گوشتان خورده باشد، سئو به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو برای وبسایت ها است و یک ابزار مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ به حساب می‌آید. سئو از المان های مختلفی تشکیل شده است، فهمیدن و درک طریقه کارکرد این المان ها در کنار هم میتواند به ما کمک کند تا به دلایل اهمیت سئو پی بریم. در زیر به برخی از دلایل اهمیت سئو در بازاریابی اینترنتی می پردازیم:

دیده شدن در وب

دیده شدن در فضای وب

یکی از مهمترین قابلیت های سئو برای تجارت های اینترنتی، آگاهی کاربران از برند و بیشتر دیده شدن در فضای اینترنت است. یعنی زمانی که کاربران کلید واژه ای مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل جستجو میکنند به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند و از خدمات یا محصولاتتان استفاده کنند. دیده شدن توسط کاربران رابطه ای مستقیم با رتبه وب سایت شما دارد.

افزایش ترافیک سایت

افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وبسایت یکی از اهداف اصلی خدمات سئو میباشد و زمانی ترافیک سایت افزایش می یابد که رتبه های بالا را در صفحه نتایج جستجو SERPs کسب کنید و بیشتر توسط کاربران دیده شوید. با این اتفاق در عمل کاربران بیشتری بر روی سایت شما کلیک میکنند و به مشتریان بیشتری دست پیدا میکنید.

قدرت سایت

قدرت سایت یا Authority

قدرت سایت (DA) و قدرت صفحه (PA) همانطور که به شدت برای موتورهای جستجو مانند گوگل اهمیت دارند برای کاربران هم از اهمیت ویژه ای برخوردارند. قدرت سایت به این معنی است که سایت شما قابل اعتماد، با کیفیت، مرتبط با کسب و کارتان است و چیزهای مفیدی برای ارائه به کاربران دارد.

تجربه کاربری

بهبود تجربه کاربری بازدیدکنندگان

یکی دیگر از دلایل اهمیت سئو این است که باعث بهبود سئو داخلی سایت میشود که کارایی و استفاده از سایت را برای کاربران بهینه میکند. به طور مثال زمانی که از طریق خدمات سئو، وب سایت شما بر روی تمامی دستگاه های هوشمند مانند تلفن همراه، لپ تاپ، کامپیوتر و دیگر گجت ها به درستی نمایش داده شود کاربران بیشتری را جذب خواهید کرد و همینطور با افزایش سرعت سایت نرخ پرش (Bounce Rate) سایت کاهش می یابد و کاربران تشویق میشوند که بیشتر در وب سایتتان وقت بگذرانند.

مشاوره سئو

مشاوره سئو در وهله اول به صاحبان کسب و کارهای اینترنتی کمک میکند تا جایگاه وب سایتشان را در موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل بهبود ببخشند. هدف اصلی مشاوران سئو این است که با اجرای یک استراتژی سئو کارآمد کاری کنند تا مشتریان بالقوه شما کسب و کارتان را به راحتی در سطح اینترنت پیدا کنند و سپس در بازار رقابتی باعث افزایش فروش و درآمد بیزینس تان شوند.

بعد از مشاوره با تیم سئو چه چیزی دریافت میکنید؟

وظایف یک مشاور سئو به طور کامل بستگی به شرکت یا سازمانی است که برای آن کار میکند. خدمات مشاوره سئو در شرکت سئو پین به صورت زیر میباشد:

 • تحقیق کلمات کلیدی
 • تدوین استراتژی سئو برای تولید محتوا
 • مشاوره در زمینه بهینه سازی محتوا های موجود در سایت
 • برطرف کردن مشکلات فنی سایت
 • مشاوره در زمینه بهیود ناوبری سایت و سازماندهی صفحات
 • آنالیز و بررسی صفحات فرود دارای رتبه برای بهبود رتبه کلمه کلیدی
 • مشاوره در زمینه جایگذاری CTAها در صفحات لندینگ
 • مشاوره در زمینه راه اندازی کمپین های تبلیغاتی (رپورتاژ، گوگل ادز و …)
 • تدوین یک استراتژی کامل برای پیشرفت کلی سئو سایت

فرم مشاوره رایگان مجموعه سئو پین

برای دریافت مشاوره رایگان جهت بهینه سازی وب سایت و همینطور درخواست خدمات سئو سایت اطلاعات خود را با دقت در فرم زیر وارد کنید و سپس دکمه درخواست تماس را بزنید.

چه زمانی به مشاور سئو احتیاج است ؟

استخدام مشاور سئو یک قدم بسیار مهم در رشد و توسعه کسب و کار اینترنتی شماست. اما با توجه به هزینه ها شاید برایتان سوال باشد که چه زمانی به یک مشاور سئو نیاز دارید؟ برای پاسخ به این سوال مورد زیرا مطالعه کنید:

1. اگر یک هدف مشخص را در کسب و کارتان دنبال میکنید

دانستن این که در حال حاضر کسب و کارتان در چه مرحه ای قرار دارد و قصد دارید به چه جایگاهی آن را برسانید، یک موقعیت مناسب است که از کمک مشاور سئو بهره مند شوید تا بتوانید به اهدافتان نزدیک شوید.

2. اگر قصد پیاده سازی یک استراتژی جدید در سئو سایت خود دارید

با توجه به آپدیت های گوگل برای سئو که میتوانند تاثیر مستقیمی بر روی جایگاه وبسایت ها در صفحه نتایج گوگل داشته باشند، باید همیشه آماده تغییر استراتژی در راستای آپدیت های هسته گوگل و دیگر موتورهای جستجو باشید، زیرا اگر بر اساس این آپدیت ها سایت خود را بهینه سازی نکنید بی شک جایگاه و ترافیک سایت خود را از دست خواهید داد.

آپدیت های اخیر گوگل در بخش محتوا و استراتژی های تولید محتوا سخت گیری های بسیاری را اعمال کرده است و برای بهینه سازی و تدوین استراتژی جدید وجود یک مشاور سئو می تواند بسیار کمک کننده باشد.

شرکت سئو چیست و چگونه شرکت سئو مناسب پیدا کنیم؟

امروزه تعداد بیشماری شرکت سئو وجود دارند که خدمات متنوعی را برای مشتریان ارائه می‌دهند. شرکت سئو یک شرکت خدماتی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و ارئه خدمات بهینه سازی سایت به کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد.

برای انتخاب شرکت سئو بهتر است از قبل، خواسته ها و اهداف کسب و کارتان را شناساسیی کنید و بر اساس نوع وب سایتتان (خدماتی، پزشکی، فروشگاهی و …) یک شرکت مناسب را انتخاب نمایید. خدمات اصلی شرکت های سئو عبارت اند از:

 • خدمات سئو محتوا (تولید محتوا و بازاریابی محتوا)
 • خدمات سئو خارجی یا بک لینک سازی
 • خدمات سئو محلی
 • خدمات سئو سایت فروشگاهی (E-commerce)

لیست بالا را نمی توان به عنوان یک لیست کامل از خدمات سئو در نطر گرفت، زیرا با توجه به تغییرات مداوم در روند اجرای دیجیتال مارکتینگ و آپدیت های مکرر گوگل این لیست می تواند تغییر یا گسترش پیدا کند.

این موارد را در انتخاب شرکت سئو در نظر بگیرید

زمانی که یک شرکت سئو را انتخاب میکنید، موارد مهمی وجود دارند که باید به صورت جدی به آنها توجه کنید.

ضمانت مدت زمان سئو

 اولین و مهمترین مورد، گارانتی کردن نتایج سئو در زمان کوتاه است زیرا انجام یک سئو با کیفیت زمان بر خواهد بود و هیچ شرکت مطرحی این نوع ضمانت را به شما ارائه نخواهد کرد.

انجام سئو ارزان قیمت

قیمت پایین همیشه نشانه بد بودن نیست، شاید یک شرکت سئو به تازگی کار خود را شروع کرده است و برای جذب مشتری و ثابت کردن قابلیت های تیم خود قیمت های بسیار پایینی را به مشتریان خود اعلام کند.

اما از طرفی دیگر قیمت پایین میتواند نشان دهنده کیفیت پایین و یا ناقص انجام دادن خدمات سئو توسط شرکت مورد نظر باشد که این مورد میتواند به وبسایت و جایگاه کلمات کلیدی شما در نتایج گوگل آسیب دائمی بزند و سایت شما از طرف گوگل جریمه شود.

برنامه سئو و تدوین استراتژی هدفمند

استراتژی سئو و داشتن یک برنامه هدفمند در اجرای خدمات سئو، نیازمند طراحی و اجرای یک برنامه ریزی دقیق برای کمک به بهبود جایگاه وبسایت در گوگل یا دیگر موتورهای جستجو و همچنین افزایش ترافیک ارگانیگ سایت می باشد. تیم سئو پین با آماده کردن یک لیست هدفمند از کارها به شما کمک میکند تا بر روی فعالیت هایی تمرکز کنید که باعث آگاهی سازی کاربران از برندتان شود و کسب درآمدتان از طریق سئو سایت افزایش یابد.

 در زیر به تعدادی از مهم ترین کارهایی که متخصصان ما در استراتژی و برنامه سئو خود می گنجانند اشاره خواهیم کرد:

کسب ترافیک ارگانیک

ترافیک ارگانیک به معنی این است که چه تعداد بازدید کننده به صورت ارگانیک و طبیعی (به غیر از تبلیغات پولی) وارد وب سایت شما میشوند و با محصولات یا خدماتتان آشنا می شوند.

بهبود رتبه کلمات کلیدی

جایگاه کلمات کلیدی به معنی رتبه طبیعی وب سایت شما در کلمات کلیدی پر ترافیک و مرتبط با کسب و کارتان است. به عبارتی دیگر هر چه قدر در کلمات کلیدی پر رقابت در حوزه تجارتی که دارید رتبه بالاتری در گوگل کسب کنید، ترافیک ارگانیک بیشتری کسب میکنید و میتوانید مخطبان بالقوه سایتتان را به مشتریان دائمی تبدیل کنید.

بک لینک سازی

داشتن یک برنامه مدون برای ساخت بک لینک و استفاده از روش های لینک سازی خارجی مفید که باعث افزایش قدرت دامنه سایت شود یک بخش حساس و جدانشدنی در خدمات سئو به حساب می‌آید.

شناسایی و آنالیز رقبا

در هر زمینه شغلی ای که فعالیت داشته باشید بی شک رقبای قدرتمندی برای شما وجود دارد که پیش از شما به موفقیت در کسب و کارشان دست پیدا کردن. متخصصان سئو با آنالیز کردن رقبا میتوانند نقاط قوت آنها را شناسایی کرده و از آنها برای پیشرفت سایتتان استفاده کنند و همینطور با شناسایی کلمات کلیدی ای که آنها استفاده میکنند امکان رتبه گیری در آن کلمات را برای وب سایت شما مهیا کنند.

سئو سایت رایگان

خدمات سئو کاری وقت گیر، تخصصی و فنی میباشد که انجام آن توسط متخصصین این حوزه با حساسیت بالا انجام میپذیرد. به همین دلیل سئو رایگان به هیچ عنوان وجود ندارد زیرا شخصی که برای انجام کاری وقت و تخصص خود را به کار میگیرد در قبالش انتظار دریافت دستمزد دارد.

کسانی که قصد دارند سئو سایتشان به صورت رایگان انجام شود راهی جز یادگیری سئو ندارند. برای یادگیری سئو باید وقت بسیاری صرف کنید و در این زمینه متخصص شوید. برخی از نکته ها هستند که فقط از طریق انجام سئو و کسب تجربه به دست می آیند و با توجه به آپدیت های مکرر گوگل کسانی که قصد یادگیری سئو را دارند باید همیشه در حال مطالعه باشند و از تمام الگوریتم ها و آپدیت های جدید گوگل مطلع باشند.

بررسی انواع روش های سئو

برای انجام خدمات سئو روش های متعددی برای بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو وجود دارد. و بسیاری از این روش ها قابل اجرا شدن است، اما نکته مهم در این رابطه استفاده از بهترین روش ممکن برای اجرای خدمات سئو میباشد که این روش ها به صورت زیر دسته بندی میشوند :

 • خدمات سئو کلاه سفید
 • خدمات سئو کلاه سیاه
 • خدمات سئو کلاه خاکستری

در ادامه تمامی روش های گفته شده در بالا را باهم مرور خواهیم کرد.

سئو کلاه سفید چیست؟

خدمات سئو کلاه سفید (White Hat SEO) که در مجوعه سئو پین توسط متخصصین ما به صورت حرفه ای پیاده سازی میشود، به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو بر اساس قوانین و مقررات گوگل و دیگر موتورهای جستجو است. این روش توسط گوگل تایید شده است و شامل موارد زیر میشود:

 • ارائه خدمات و تولید محتوای با کیفیت متناسب با نیاز کاربران
 • بارگذاری سایت با سرعت بالا و موبایل فرندلی بودن
 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی در متا تگ‌ها
 • بهینه بود رابط کاربری سایت و دسترسی آسان

چرا اجرای خدمات سئو کلاه سفید اهمیت دارد؟

استفاده نکردن از سئو کلاه سفید در نهایت باعث جرمیه شدن وب سایت توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجو خواهد شد. گوگل به عنوان بزرگترین و اصلی ترین موتور جستجو، روزانه توسط میلیون ها کاربر مورد استفاده قرار میگیرد و هر بازدید، پتانسیل کسب یک کاربر جدید توسط وب سایت ها را دارد.

با توجه به اینکه گوگل به عنوان یک مرجع غیر قابل انکار جذب ترافیک برای وب سایت ها به شمار میرود، جریمه شدن سایت توسط گوگل میتواند تاثیر بسیار منفی بر روی کسب و کارهای اینترنتی بگذارد و باعث کاهش ترافیک و در نهایت فروش وب سایت ها شود.

پس می‌توان نتیجه گیری کرد که پیاده سازی خدمات سئو کلاه سفید بر روی سایت بهترین روش بهینه سازی یک وب سایت قدرتمند و موفق در هر زمینه شغلی ای به حساب می‌آید.

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO) به مجموعه فعالیت هایی در انجام سئو گفته میشود که بر خلاف قوانین گوگل و شرایط استفاده از آن است. این روش که معمولا توسط بعضی از افراد، برخی از شرکت های سئو، توسعه دهندگان ویروس و هکرها مورد استفاده قرار میگیرد در ابتدا شاید باعث افزایش ترافیک و ارتقا رتبه سایت در گوگل شود، اما زمانی که این سایت ها توسط گوگل شناسایی شوند جریمه میشوند و به طور کامل از صفحه نتایج جستجو SERPs خارج خواهند شد.

روش شناسایی سئو کلاه سیاه

کسانی که از خدمات سئو کلاه سیاه استفاده میکنند، معمولا از یک سری روش های به خصوص برای انجام سئو استفاده میکنند که در زیر به مهترین آنها اشاره شده است:

 • تولید محتوا توسط هوش مصنوعی
 • استفاده از متن یا لینک پنهان
 • استفاده از ریدایرکت های غیر طبیعی
 • گزارش رقبا و اجرای سئو منفی
 • استفاده بی رویه از کلمات کلیدی در صفحات سایت
 • روش های نا‌مناسب بک لینک سازی (مزرعه لینک، شبکه لینک و …)
 • پیاده سازی نادرست اسکیما یا داده های ساختار یافته
 • استفاده از محتوای بی کیفیت با حجم پایین
 • صفحاتی با رفتار مشکوک و دارای ویروس، تروجان و …

سئو کلاه خاکستری چیست؟

سئو کلاه خاکستری (Gray Hat SEO) پر ریسک تر از خدمات سئو کلاه سفید است و در برخی از موارد ممکن است کارایی داشته باشد و توسط گوگل شناساسیی نشود، اما در بیشتر موارد سئو کلاه خاکستری هم توسط گوگل و دیگر موتورهای جستجو شناسایی میشود و سایت خاطی جریمه خواهد شد.

خدمات سئو اینساگرام چیست؟

سئو اینساگرام به معنی بهینه سازی پروفایل اینستاگرام، پست ها و محتوایی هایی است که میخواهیم در نتایج سرچ اینساگرام رتبه های بالایی بگیرند و همینطور به لیست پیشنهادات اینستاگرام هم اضافه شوند. انجام این خدمات باعث افزایش دیده شدن پروفایلتان توسط کاربران، تعامل بیشتر کاربران با پیج و در نهایت گرفتن فالور میشود.

مانند موتور جستجوی گوگل، کاربران میتوانند شما را در اینستاگرام هم پیدا کنند و با خدمات یا محصولاتتان آشنا شوند. خدمات سئو اینستاگرام توسط تیم سئو پین به صورت پیشرفته انجام میشود و در نتیجه پیج کاری شما در کلمات کلیدی هدف در سرچ اینستاگرام در رتبه های بالا دیده خواهد شد و پست ها و مطالبی که در پیج بارگذاری میکنید وارد بخش اکسپلور اینستاگرام خواهد شد.

انجام خدمات سئو اینستاگرام

برای انجام خدمات سئو اینستاگرام باید با استراتژی و بر اساس الگوریتم های این شبکه اجتماعی عمل کرد. در زیر به برخی از این خدمات که توسط تیم متخصص سئو پین ارائه میشود اشاره میکنیم:

1. بهینه سازی پروفایل اینستاگرام برای جستجو

قسمت جستجوی اینستاگرام مانند جستجو در گوگل عمل میکند و مرتبط ترین نتایج را بر اساس کلمات سرچ شده به مخاطبان نمایش میدهد. نتایج جستجو به گفته خود اینستاگرام به چند فاکتور مهم مانند اکانت هایی که دنبال کرده ایم و اکانت هایی که با آنها در ارتباط هستیم بستگی دارد.

با شناساسیی و جایگذاری درست کلمات کلیدی در قسمت نام (Name) و نام کاربری (Username) و بهینه کردن قسمت بایو (Bio) اینستاگرام با این کلمات میتوان به این مهم دست پیدا کرد.

2. نوشتن کپشن بر اساس کلمات کلیدی

در قسمت اکسپلور (Explore) اینستاگرام، شما فقط میتوانید بر اساس هشتگ و تگ مکان به جستجو بپردازید. همینطور الگوریتم اینستاگرام محتوا های پیشنهادی خود برای هر کاربر را بر اساس علایق آنها و تعاملی (لایک، کامنت و …) که با دیگر پیج ها دارند شخصی سازی میکند.

پس میتوان نتیجه گیری کرد که نوشتن یک کپشن بهینه با استفاده از هشتگ های (که نقش کلمات کلیدی را ایفا میکنند) مرتبط و پر جستجو سیگنال هایی را به ربات های اینستاگرام ارسال می‌کند که میتواند زمینه کاری شما را مشخص کند و بر همین اساس صفحه شما را به مخاطبانی که به زمینه فعالیت شما علاقه مند هستند پیشنهاد دهد و همینطور پست های شما را در صفحه اکسپلور نمایش دهد.

تفاوت بین خدمات سئو با تبلیغات گوگل (Google Ads) چیست؟

تبلیغات در گوگل یا به طور کلی تبلیغات موتورهای جستجو (SEM) بخشی از خدمات سئو به حساب می‌آیند ولی این تبلیغات نیازمند صرف هزینه میباشند و در ادامه به این موضوع که تفاوت تبلیغات گوگل با خدمات سئو چیست می‌پردازیم. یعنی شما با پرداخت هزینه به گوگل میتوانید برای مدتی لینک سایت خود را در صفحات اول نتایج گوگل به نمایش در بیاورید و به ازای هر کلیکی که بر روی این تبلیغات میشود مبلغی را به گوگل پرداخت کنید.

هرچه تعداد سایت های تبلیغ کننده برای یک کلمه کلیدی خاص بیشتر شود، قیمت هر کلیک برای شما افزایش میابد و در واقع شما برای این که بتوانید در تبلیغات گوگل جایگاه بالاتری را کسب نمایید باید وارد مزایده با رقبا شوید و کیفیت تبلیغتان را نیز بر اساس یک سری پارامترهای مشخص شده از سمت گوگل افزایش دهید.

برای مقایسه مزایای خدمات سئو با تبلیغات در موتورهای جستجو میتوان به موارد زیر اشاه کرد:

کسب ترافیک در خدمات سئو رایگان است: زمانی که بخشی از بودجه تبلیغات کسب و کار خود را به خدمات سئو اختصاص دهید، میتوانید به مرور زمان به طور طبیعی به رتبه های بالا در گوگل دست پیدا کنید و بابت هر کلیک نیازمند پرداخت هزینه نباشید.

کاربران تمایل زیادی برای کلیک بر روی لینک های تبلیغاتی ندارند: طبق آمار بسیاری از کاربران لینک های تبلیغاتی را در گوگل که با علامت (Ad) به معنی تبلیغ در کنارشان مشخص هستند رد میکنند و بیشتر بر روی نتایج ارگانیک گوگل کلیک میکنند.

از طریق سئو برای سایت خود کاربران و ترافیک دائمی کسب میکنید: بر خلاف تبلیغات گوگل که پس اتمام موجودی اکانت دیگر لینک سایتتان به کاربران نمایش داده نمیشود و ترافیک کسب نمیکنید، ترافیک ناشی از خدمات سئو مستمر میباشد و زمانی که سایت شما در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان در صفحات اول دیده شوند به طور دائم به کاربران جدید و ترافیک ارگانیک دست پیدا میکنید.

آنالیز اولیه سئو و دریافت پروپوزال جامع خدمات سئو

نیاز اولیه برای شروع خدمات سئو شناسایی نقاط ضعف و قدرت سایت و ارائه آنالیز سایت توسط متخصصین میباشد. کارشناسان سئو و بهینه سازی سایت شرکت سئو پین با به کار گیری ابزار پریمیوم و حرفه ای آنالیز سئو مانند Ahref, MOZ, Semrush, KWfinder و …  سایتتان را به طور دقیق بررسی نموده و با ارائه یک پروپوزال جامع شما را با نیازها و خدمات مورد نیز برای بهبود رتبه سایتتان در گوگل آشنا میکنند.

در زیر چک لیستی از پروپوزال اشاره شده را مشاهده می‌فرمایید:

آنالیز ساختار URLهای سایت، تیترها، توضیحات (Meta Descriptions) و ...انجام می‌شود
بررسی قدرت سایت Page Autority و Domain Autorityانجام می‌شود
بررسی کپی نبودن محتوا سایت (Duplicate Content)انجام می‌شود
آنالیز وضعیت تکنیکال سایت مانند سرعت سایت ، تعداد درخواست های سمت سرور و ...انجام می‌شود
بررسی وضعیت و استراتژی لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی (Backlinks)انجام می‌شود
بررسی لینک های شکسته و صفحات ارور 404 و ریدارکت های سایتانجام می‌شود
شناسایی رقبای اصلی سایت و آنالیز سختی کلمات کلیدیانجام می‌شود
بررسی بهینه بودن کدهای سایت ، تجربه کاربری و رابط کاربری UI/UX و تصاویرانجام می‌شود
برآورد هزینه پروژه بهبود سئو سایتانجام می‌شود
زمان تقریبی تهیه پروپوزال خدمات سئو سه روز کاری
قیمت دریافت گزارش آنالیز تخصصی و بررسی سئو سایت500 هزار تومان

اهمیت سئو در بازاریابی دیجیتال

زمانی که کاربران کلمه ای مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل جستجو میکنند و سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده میشود، اینجاست که به اهمیت سئو سایت پی میبرید زیرا شانس دیده شدن کسب و کارتان افزایش میابد و به دنبال آن مشتریان جدیدی جذب خواهید کرد.

خدمات سئو و انواع روش های سئو سایت نسبت به روش های سنتی تبلیغات مانند: تبلیغ در تلویزیون، رادیو و تبلیغات محیطی دارای سه ویژگی مهم میباشد که در هیچکدام از روش های نام برده در بالا شاهد آنها نیستیم که عبارتند از:

دسترسی جهانی : بر خلاف تبلیغات مرسوم ، تبلیغات از طریق سئو یا دیجیتال مارکتینگ لزوما پایبند به یک یا چند منطقه جغرافیایی نمیباشد. اینترنت در سراسر دنیا در دسترس کاربران قرار دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد لذا میتوانیم مشتریانی از سراسر جهان را جذب کسب و کار خود نماییم.

هزینه کم تبلیغات : در روش های سنتی  برای ایجاد تبلیغات به صورت جهانی باید هزینه ی بسیار زیادی را متحمل شویم، اما از طرفی دیگر همین تبلیغات با بازدهی بیشتر از طریق خدمات سئو ، هزینه ی بسیار کمتری را برای کسب و کارها در بر دارد و همین امر باعث شده که مشاغل کوچکتر هم به نتایج ارزشمندی در سطح بین المللی دست پیدا کنند.

ماندگاری بالای خدمات سئو : سئو ماندگارترین نوع تبلیغات می‌باشد زیرا در روش های دیگر شما با پرداخت هزینه ای برای مدتی محدود در یک رسانه یا یک بیلیورد تبلیغاتی، کسب و کارتان را به نمایش در می‌آورید و بعد از آن دیگر دیده نخواهید شد. 

اهمیت سئو

خدمات سئو سایت مناسب چه سایت هایی است؟

خدمات سئو سایت برای تمامی سایت ها قابل اجرا و پیاده سازی می‌باشد اما هر سایت با توجه به اینکه در چه زمینه ای فعالیت میکند و بر اساس نوع سایت که میتوان سایت شرکتی، سایت مهاجرتی یا گردشگری، سایت فروشگاهی و یا سایت خبری باشد خدمات سئو متفاوتی را از طرف شرکت سئو پین دریافت میکنند که در زیر با جزئیات به آنها اشاره خواهد شد.

خدمات سئو سایت شرکتی

در دنیای امروز و به دلیل آنلاین شدن اکثر کسب و کارها تمام شرکت ها وب سایت دارند یا به دنبال راه اندازی وب سایت شرکتی هستند، زیرا داشتن سایت به شرکت ها اعتبار می‌بخشد. خدمات سئو پین برای سایت های شرکتی باعث بیشتر دیده شدن این کسب و کارها در فضای اینترنت، مخصوصا در نتایج گوگل و دیگر موتورهای جستجو می‌‎‌شود.

زمانی که سایت شرکتی شما به واسطه خدمات سئو در کلمات کلیدی هدف به رتبه های بالا در گوگل دست پیدا کند، برند یا نام شرکت شما بیشتر توسط مخاطبان دیده می‌شود و در زمینه آگاهی سازی مخاطبان از برند و خدماتی که ارائه می‌دهید پیشرفت محسوسی خواهید داشت و در نهایت به ترافیک و مشتریان زیادی دست پیدا خواهید کرد.

خدمات سئو سایت شرکتی
خدمات سئو سایت گردشگری و مهاجرتی

خدمات سئو برای سایت های مهاجرتی و گردشگری

داشتن ساختار مناسب و دست یابی به نرخ تبدیل مناسب در زمینه تبدیل مخاطبان به مشتریانی که از خدمات سایت مهاجرتی شما استفاده بکنند یک اصل بسیار مهم در پیاده سازی خدمات سئو برای سایت های مهاجرتی و گردشگری به حساب می‌آید.

بنابراین می‌توان گفت که داشتن استراتژی در تولید محتوا، لینک بیلدینگ و همینطور بهینه سازی تجربه کاربری سایت مطابق با آخرین آپدیت های گوگل برای سایت های گردشگری از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد.

همینطور برای موفقیت در اجرای یک سئو قدرتمند برای سایت های مهاجرتی نیازمند جلب اعتماد مخاطبان، گوگل و همچنین دیگر موتورهای جستجو می‌باشیم. زیرا با توجه به الگوریتم E.A.T گوگل که در سال 2018 منتشر شد اعتماد سازی در سایت، داشتن قدرت مناسب دامنه و همینطور متخصص بودن در زمینه خدماتی که سایت ها ارائه می‌دهند از اهمیت بسیاری برخوردار شده است و تاثیر مستقیم در سئو سایت می‌گذارد.

خدمات سئو سایت فروشگاهی

با تو جه به افزایش روز افزون سایت های فروشگاهی در اکثر کسب و کارها، خدمات سئو سایت فروشگاهی بسیار پر اهمیت است زیرا برای رقابت، دیده شدن در فضای اینترنت و جذب مشتریان جدید، خدمات سئو قدرتمند ترین و مطمئن ترین راه موجود می‌باشد.

در واقع با تحقیق و جستجو کلمات کلیدی پول ساز و مناسب با کسب و کارها نیمی از مسیر را میتوان طی کرد، همینطور داشتن استراتژی مناسب برای جایگذاری این کلمات کلیدی و با بهینه سازی صفحات اصلی سایت های فروشگاهی می‌توان سئو قدرتمندی را برای اینگونه از سایت ها پیاده سازی کرد و به نرخ تبدیل و فروش مناسب دست پیدا کرد. متخصصین سئو پین با به کارگیری آخرین متدهای سئو موفقیت وب سایت های فروشگاهی را برای شما فراهم می‌کنند.

خدمات سئو سایت های خبری

سایت های خبری با توجه به ماهیتی که دارند نیازمند طراحی سایت تخصصی می‌باشند و داشتن یک برنامه مدون و استراتژی موثر در تولید محتوا که از نوع محتوای اطلاعاتی (Informational) است یک امر ضروری می‌باشد.

می‌توان گفت که اجرای خدمات سئو برای سایت های خبری به کلی متفاوت میباشد و اولویت قرار دادن مخاطبان نسبت به ربات های موتورهای جستجو یک اصل مهم می‌باشد. هرچه مخاطبان تجربه کاربری بهتری را در این نوع سایت ها داشته باشند نرخ بازگشت بیشتری را میتوان به دست آورد و با توجه به اینکه این موضوع یکی از الگوریتم های مهم سئو به شمار می‌رود متخصصین سئو پین با بهینه سازی این موارد و به کارگیری متدهای روز سئو باعث کسب رتبه های بالا و افزایش ترافیک سایت های خبری می‌شوند.

سولات متداول خدمات سئو

برای این سوال جواب دقیقی وجود ندارد، این زمان برای هر پروژه سئو با توجه به سختی کلمات کلیدی و دیگر فاکتورهای موجود متفاوت است. ولی در بازه زمانی 3 ماه میتوان پیشرفت جایگاه کلمات کلیدی را مشاهده کرد ولی معمولا حداقل 6 ماه زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است.

تیم دیجیتال مارکتینگ سئو پین با به کارگیری اصول سئو کلاه سفید و پیاده سازی جدیدترین تکنیک های سئو روز دنیا، سایت شما را در سه فاکتور اصلی سئو داخلی ، خارجی و تکنیکال بهینه سازی میکند.

شما می‌توانید تا قبل از اینکه کلمه کلیدی‌تان به صورت ارگانیک و با انجام خدمات سئو به صفحه اول نیامده است برای دستیابی به فروش بیشتر و راه یابی برای مدتی کوتاه به صفحه اول گوگل با پرداخت هزینه از سرویس گوگل ادز استفاده کنید.


شما پس از ارسال درخواست مشاوره یا ثبت سفارش پکیج آنالیز سئو، تیم حرفه ای سئو پین با بررسی تخصصی و آماده کردن یک پروپوزال جامع نیازها و خدمات سئو مورد نیاز سایتتان را در زمانی کوتاه برایتان ارسال میکند و طی این بررسی هزینه پروژه سئو مشخص میشود.

سئو پین
Scan the code
Call Now Button