سئو سایت یا خدمات سئو سایت

سئو سایت چیست ؟

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت و افزایش ترافیک سایت به بیان ساده یعنی اینکه، با رعایت اگوریتم های موجود و انجام یک سری کارهای تخصصی و بهینه سازی ها بر روی سایت، به موتورهای جستجو مانند Yahoo ، Bing ، Google و … ثابت کنیم که محتوای ارائه شده از طرف سایت ما بهترین گزینه برای نشان داده شدن به کاربران می‌باشد یعنی بتوانیم برای کلید واژه‌های مرتبط با کسب و کارمان در صفحات نخست گوگل ظاهر شویم. زیرا هدف تمام موتورهای جستجو یکسان است و آن هدف نشان دادن بهترین و مرتبط‌ترین نتایج به کاربران است.

امروزه تمام کسب کارها برای دستیابی به مشتریان جدید و ایجاد بازاریابی و همچنین داشتن درامدی ایده‌آل نیازمند این هستند که از طریق خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ در فضای اینترنت حضوری پر رنگ داشته باشند و در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERPs) در رتبه های بالا دیده شوند.

خدمات سئو سایت درون صفحه (On-page)

یکی از مهم ترین جنبه های سئو، خدمات سئو سایت درون صفحه است و شامل بهینه سازی قسمت های مختلف یک سایت میباشد که تاثیر مستقیم بر روی رتبه بندی سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو (SERPs) دارد. جایگاهی که سایت شما در صفحات نتایج گوگل به دست می‌آورد توسط یک سری فاکتورها تعیین می‌شود، در زیر به چندتا از آن‌ها اشاره میکنیم :‌

ساختار سایت، بهینه سازی محتوا و کلمات کلیدی و کارهای دیگر که درون خود سایت انجام میشوند. دستیابی به تمام این موارد از طریق سئو On-page امکان پذیر میباشد.

خدمات سئو سایت خارج از صفحه (Off-page)

در واقع خدمات سئو خارج از صفحه، بر روی قدرت دامنه سایت (Domain Authority) تمرکز دارد و به خدماتی گفته میشود که در بیرون از سایت انجام میپذیرد، مانند ساختن بک لینک، ایمیل مارکتینگ و … که از مهمترین الگوریتم های گوگل به شمار می‌رود و در رتبه بندی سایت نقشی اساسی ایفا می‌کند.

مشاوره خدمات سئو سایت

مشاوره رایگان سئو پین برای خدمات سئو سایت

تفاوت بین خدمات سئو با تبلیغات گوگل (Google Ads) چیست؟

تفاوت خدمات سئو با تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل یا به طور کلی تبلیغات موتورهای جستجو (SEM) بخشی از خدمات سئو به حساب می‌آیند ولی این تبلیغات نیازمند صرف هزینه میباشند و در ادامه به این موضوع که تفاوت تبلیغات گوگل با خدمات سئو چیست می‌پردازیم. یعنی شما با پرداخت هزینه به گوگل میتوانید برای مدتی لینک سایت خود را در صفحات اول نتایج گوگل به نمایش در بیاورید و به ازای هر کلیکی که بر روی این تبلیغات میشود مبلغی را به گوگل پرداخت کنید.

هرچه تعداد سایت های تبلیغ کننده برای یک کلمه کلیدی خاص بیشتر شود، قیمت هر کلیک برای شما افزایش میابد و در واقع شما برای این که بتوانید در تبلیغات گوگل جایگاه بالاتری را کسب نمایید باید وارد مزایده با رقبا شوید و کیفیت تبلیغتان را نیز بر اساس یک سری پارامترهای مشخص شده از سمت گوگل افزایش دهید.

برای مقایسه مزایای خدمات سئو با تبلیغات در موتورهای جستجو میتوان به موارد زیر اشاه کرد:

کسب ترافیک در خدمات سئو رایگان است: زمانی که بخشی از بودجه تبلیغات کسب و کار خود را به خدمات سئو اختصاص دهید، میتوانید به مرور زمان به طور طبیعی به رتبه های بالا در گوگل دست پیدا کنید و بابت هر کلیک نیازمند پرداخت هزینه نباشید.

کاربران تمایل زیادی برای کلیک بر روی لینک های تبلیغاتی ندارند: طبق آمار بسیاری از کاربران لینک های تبلیغاتی را در گوگل که با علامت (Ad) به معنی تبلیغ در کنارشان مشخص هستند رد میکنند و بیشتر بر روی نتایج ارگانیک گوگل کلیک میکنند.

از طریق سئو برای سایت خود کاربران و ترافیک دائمی کسب میکنید: بر خلاف تبلیغات گوگل که پس اتمام موجودی اکانت دیگر لینک سایتتان به کاربران نمایش داده نمیشود و ترافیک کسب نمیکنید، ترافیک ناشی از خدمات سئو مستمر میباشد و زمانی که سایت شما در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان در صفحات اول دیده شوند به طور دائم به کاربران جدید و ترافیک ارگانیک دست پیدا میکنید.

آنالیز اولیه سئو و دریافت پروپوزال جامع خدمات سئو

نیاز اولیه برای شروع خدمات سئو شناسایی نقاط ضعف و قدرت سایت و ارائه آنالیز سایت توسط متخصصین میباشد. کارشناسان سئو و بهینه سازی سایت شرکت سئو پین با به کار گیری ابزار پریمیوم و حرفه ای آنالیز سئو مانند Ahref, MOZ, Semrush, KWfinder و …  سایتتان را به طور دقیق بررسی نموده و با ارائه یک پروپوزال جامع شما را با نیازها و خدمات مورد نیز برای بهبود رتبه سایتتان در گوگل آشنا میکنند.

در زیر چک لیستی از پروپوزال اشاره شده را مشاهده می‌فرمایید:

آنالیز ساختار URLهای سایت، تیترها، توضیحات (Meta Descriptions) و ...انجام می‌شود
بررسی قدرت سایت Page Autority و Domain Autorityانجام می‌شود
بررسی کپی نبودن محتوا سایت (Duplicate Content)انجام می‌شود
آنالیز وضعیت تکنیکال سایت مانند سرعت سایت ، تعداد درخواست های سمت سرور و ...انجام می‌شود
بررسی وضعیت و استراتژی لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی (Backlinks)انجام می‌شود
بررسی لینک های شکسته و صفحات ارور 404 و ریدارکت های سایتانجام می‌شود
شناسایی رقبای اصلی سایت و آنالیز سختی کلمات کلیدیانجام می‌شود
بررسی بهینه بودن کدهای سایت ، تجربه کاربری و رابط کاربری UI/UX و تصاویرانجام می‌شود
برآورد هزینه پروژه بهبود سئو سایتانجام می‌شود
زمان تقریبی تهیه پروپوزال خدمات سئو سه روز کاری
قیمت دریافت گزارش آنالیز تخصصی و بررسی سئو سایت500 هزار تومان

مراحل انجام پروژه های سئو سایت در سئو پین

میزان سختی کلمات کلیدی هر سایت به نسبت نوع خدمات یا محصولی که ارائه می‌دهد متفاوت است و همینطور سطح کیفی سئو سایت های رقیب نیز برای هر سایت با دیگری تفاوت دارد، به همین دلیل هزینه نهایی سئو بستگی به شرایط ذکر شده در بالا دارد.

از طرفی به دلیل اینکه قرارداد با شرکت سئو پین به صورت تضمینی بسته میشود اگر در انتهای قرارداد کلمات کلیدی یاد شده در قرارداد، به جایگاه مطلوب در موتورهای جستجو نرسیده یاشد، شرکت ما ملزم است تا تحقق یافتن رتبه ها به صورت مجانی بر روی سایت کار کند.

آنایز اولیه خدمات سایت

1. آنالیز اولیه‌ی سایت

تحلیل کلمان کلیدی

2. تحلیل کلمات کلیدی

تنظیم قرارداد سئو سایت

3. تنظیم قرارداد اولیه

شروع قرارداد

4. شروع قرارداد با کارفرما
ارسال گزارش سئو سایت

5. ارسال گزارش دوره ای

نگهداری رتبه ها

6. نگهداری رتبه های کلمات

اهمیت سئو در بازاریابی دیجیتال

زمانی که کاربران کلمه ای مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل جستجو میکنند و سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده میشود، اینجاست که به اهمیت سئو سایت پی میبرید زیرا شانس دیده شدن کسب و کارتان افزایش میابد و به دنبال آن مشتریان جدیدی جذب خواهید کرد.

خدمات سئو و انواع روش های سئو سایت نسبت به روش های سنتی تبلیغات مانند: تبلیغ در تلویزیون، رادیو و تبلیغات محیطی دارای سه ویژگی مهم میباشد که در هیچکدام از روش های نام برده در بالا شاهد آنها نیستیم که عبارتند از:

دسترسی جهانی : بر خلاف تبلیغات مرسوم ، تبلیغات از طریق سئو یا دیجیتال مارکتینگ لزوما پایبند به یک یا چند منطقه جغرافیایی نمیباشد. اینترنت در سراسر دنیا در دسترس کاربران قرار دارد و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد لذا میتوانیم مشتریانی از سراسر جهان را جذب کسب و کار خود نماییم.

هزینه کم تبلیغات : در روش های سنتی  برای ایجاد تبلیغات به صورت جهانی باید هزینه ی بسیار زیادی را متحمل شویم، اما از طرفی دیگر همین تبلیغات با بازدهی بیشتر از طریق خدمات سئو ، هزینه ی بسیار کمتری را برای کسب و کارها در بر دارد و همین امر باعث شده که مشاغل کوچکتر هم به نتایج ارزشمندی در سطح بین المللی دست پیدا کنند.

ماندگاری بالای خدمات سئو : سئو ماندگارترین نوع تبلیغات می‌باشد زیرا در روش های دیگر شما با پرداخت هزینه ای برای مدتی محدود در یک رسانه یا یک بیلیورد تبلیغاتی، کسب و کارتان را به نمایش در می‌آورید و بعد از آن دیگر دیده نخواهید شد. 

خدمات سئو

مهمترین خدمات سئو سایت که توسط سئو پین ارائه می‌شود

شرکت سئو پین با داشتن برنامه ای دقیق، موثرترین خدمات سئو را جهت بهبود جایگاه کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما در موتورهای جستجو ارائه می‌دهد. در زیر به برخی از مهمترین خدمات سئو اشاره شده است:

برطرف کردن مشکلات فنی سایت یا سئو تکنیکال

قبل از شروع هرگونه فعالیت برای بهبود سایت، نیاز است اول مشکلات فنی موجود در سایت شناسایی شوند و سپس اقداماتی برای حل این مشکلات توسط متخصصین انجام شود، با انجام این کارها به نوعی زیر ساخت سایت بهینه می‌شود و باید به این نکته اشاره کرد که داشتن طراحی سایت تخصصی خیلی از مشکلات احتمای سایت را حل میکند. شرکت سئو پین بر اساس چک لیستی تمام مشکلات سایت را شناسایی کرده و در مرحله بعد این مشکلات را برطرف می‌سازد، زیرا تا زمانی که زیر ساخت سایت بهینه نباشد در مراحل بعدی نمی‌توان به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد.

آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارها

آنالیز کلمات کلیدی در سئو سایت به معنی استخراج کلمات یا جمله هایی مرتبط با سایت و کسب و کار شما می‌باشد که میتواند ترافیک و همچنین مشتریان زیادی را به سمت سایتتان هدایت کند . پس میتوان نتیجه گرفت که داشتن یک استراتژی قدرتمند در این زمینه برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان که حجم سرچ شدن آنها توسط کاربران در موتورهای جستجوی اصلی مثل گوگل زیاد باشد می‌تواند مشتریان بالقوه را تبدیل به مشتریان دائمی شما بکند و همینطور برند و کسب و کارتان را در فضای اینترنت پر رنگ‌تر کند

نقش مدیریت محتوا در سئو سایت

تولید محتوا یک سیستم است، نه یک هدف. این سیستم برای تولید محتوایی خاص برای مخاطبین و یا مشتریان مورد نظرتان می‌باشد. که شامل محتوایی برای کسانی است که قصد صحبت یا کار کردن با آنها را دارید و همچنین داشتن استراتژی در تولید محتوا و مدیریت آن یک امر حیاتی در سئو سایت به حساب می‌آید و نقش اساسی‌ای در کسب جایگاه مناسب در موتورهای جستجو ایفا می‌کند.

فعالیت همراه با استراتژی در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی تاثیر مستقیم بر روی سئوی سایت در موتورهای جستجو ندارد، ولی با توجه به حجم محتوایی که در طول روز در شبکه های اجتماعی بارگذاری می‌شود و همچنین تعداد بسیار بالای مخاطبان این شبکه های اجتماعی، داشتن فعالیت با استراتژی دقیق و هدفمند در شبکه های اجتماعی باعث افزایش ترافیک سایت و آگاهی سازی برند یا کسب و کارتان در فضای اینترنت خواهد شد و از این طریق به مشتریان و مخاطبان بسیار زیادی دست پیدا خواهید کرد.

پکیج های سئو پین برای خدمات سئو سایت

در تمامی پکیج های زیر سئو پیشرفته همراه با آخرین متدها و روش های روز که بر اساس الگوریتم های گوگل تعیین می‌شوند بر روی سایت شما پیاده سازی می‌شود و تفاوت اصلی در تعداد کلمات کلیدی در هر پکیج می‌باشد. 

پکیج خدمات سئو اقتصادی

ماهیانه 4 میلیون تومان

(6 ماهه)

پکیج خدمات سئو برنزی

ماهیانه 7 میلیون تومان

(9 ماهه)

پکیج خدمات سئو نقره ای

ماهیانه 10 میلیون تومان

(9 ماهه)

پکیج خدمات سئو طلایی

ماهیانه 12 میلیون تومان

(12 ماهه)

خدمات سئو سایت مناسب چه سایت هایی است؟

خدمات سئو سایت برای تمامی سایت ها قابل اجرا و پیاده سازی می‌باشد اما هر سایت با توجه به اینکه در چه زمینه ای فعالیت میکند و بر اساس نوع سایت که میتوان سایت شرکتی، سایت مهاجرتی یا گردشگری، سایت فروشگاهی و یا سایت خبری باشد خدمات سئو متفاوتی را از طرف شرکت سئو پین دریافت میکنند که در زیر با جزئیات به آنها اشاره خواهد شد.

خدمات سئو سایت برای سایت های شرکتی

در دنیای امروز و به دلیل آنلاین شدن اکثر کسب و کارها تمام شرکت ها وب سایت دارند یا به دنبال راه اندازی وب سایت شرکتی هستند، زیرا داشتن سایت به شرکت ها اعتبار می‌بخشد. خدمات سئو پین برای سایت های شرکتی باعث بیشتر دیده شدن این کسب و کارها در فضای اینترنت، مخصوصا در نتایج گوگل و دیگر موتورهای جستجو می‌‎‌شود.

زمانی که سایت شرکتی شما به واسطه خدمات سئو در کلمات کلیدی هدف به رتبه های بالا در گوگل دست پیدا کند، برند یا نام شرکت شما بیشتر توسط مخاطبان دیده می‌شود و در زمینه آگاهی سازی مخاطبان از برند و خدماتی که ارائه می‌دهید پیشرفت محسوسی خواهید داشت و در نهایت به ترافیک و مشتریان زیادی دست پیدا خواهید کرد.

خدمات سئو سایت شرکتی
خدمات سئو سایت گردشگری و مهاجرتی

خدمات سئو برای سایت های مهاجرتی و گردشگری

داشتن ساختار مناسب و دست یابی به نرخ تبدیل مناسب در زمینه تبدیل مخاطبان به مشتریانی که از خدمات سایت مهاجرتی شما استفاده بکنند یک اصل بسیار مهم در پیاده سازی خدمات سئو برای سایت های مهاجرتی و گردشگری به حساب می‌آید.

بنابراین می‌توان گفت که داشتن استراتژی در تولید محتوا، لینک بیلدینگ و همینطور بهینه سازی تجربه کاربری سایت مطابق با آخرین آپدیت های گوگل برای سایت های گردشگری از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد.

همینطور برای موفقیت در اجرای یک سئو قدرتمند برای سایت های مهاجرتی نیازمند جلب اعتماد مخاطبان، گوگل و همچنین دیگر موتورهای جستجو می‌باشیم. زیرا با توجه به الگوریتم E.A.T گوگل که در سال 2018 منتشر شد اعتماد سازی در سایت، داشتن قدرت مناسب دامنه و همینطور متخصص بودن در زمینه خدماتی که سایت ها ارائه می‌دهند از اهمیت بسیاری برخوردار شده است و تاثیر مستقیم در سئو سایت می‌گذارد.

خدمات سئو سایت برای سایت های فروشگاهی

با تو جه به افزایش روز افزون سایت های فروشگاهی در اکثر کسب و کارها، خدمات سئو سایت فروشگاهی بسیار پر اهمیت است زیرا برای رقابت، دیده شدن در فضای اینترنت و جذب مشتریان جدید، خدمات سئو قدرتمند ترین و مطمئن ترین راه موجود می‌باشد.

در واقع با تحقیق و جستجو کلمات کلیدی پول ساز و مناسب با کسب و کارها نیمی از مسیر را میتوان طی کرد، همینطور داشتن استراتژی مناسب برای جایگذاری این کلمات کلیدی و با بهینه سازی صفحات اصلی سایت های فروشگاهی می‌توان سئو قدرتمندی را برای اینگونه از سایت ها پیاده سازی کرد و به نرخ تبدیل و فروش مناسب دست پیدا کرد. متخصصین سئو پین با به کارگیری آخرین متدهای سئو موفقیت وب سایت های فروشگاهی را برای شما فراهم می‌کنند.

خدمات سئو برای سایت های خبری

سایت های خبری با توجه به ماهیتی که دارند نیازمند طراحی سایت تخصصی می‌باشند و داشتن یک برنامه مدون و استراتژی موثر در تولید محتوا که از نوع محتوای اطلاعاتی (Informational) است یک امر ضروری می‌باشد.

می‌توان گفت که اجرای خدمات سئو برای سایت های خبری به کلی متفاوت میباشد و اولویت قرار دادن مخاطبان نسبت به ربات های موتورهای جستجو یک اصل مهم می‌باشد. هرچه مخاطبان تجربه کاربری بهتری را در این نوع سایت ها داشته باشند نرخ بازگشت بیشتری را میتوان به دست آورد و با توجه به اینکه این موضوع یکی از الگوریتم های مهم سئو به شمار می‌رود متخصصین سئو پین با بهینه سازی این موارد و به کارگیری متدهای روز سئو باعث کسب رتبه های بالا و افزایش ترافیک سایت های خبری می‌شوند.

سولات متداول خدمات سئو

برای این سوال جواب دقیقی وجود ندارد، این زمان برای هر پروژه سئو با توجه به سختی کلمات کلیدی و دیگر فاکتورهای موجود متفاوت است. ولی در بازه زمانی 3 ماه میتوان پیشرفت جایگاه کلمات کلیدی را مشاهده کرد ولی معمولا حداقل 6 ماه زمان برای رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز است.

تیم دیجیتال مارکتینگ سئو پین با به کارگیری اصول سئو کلاه سفید و پیاده سازی جدیدترین تکنیک های سئو روز دنیا، سایت شما را در سه فاکتور اصلی سئو داخلی ، خارجی و تکنیکال بهینه سازی میکند.

شما می‌توانید تا قبل از اینکه کلمه کلیدی‌تان به صورت ارگانیک و با انجام خدمات سئو به صفحه اول نیامده است برای دستیابی به فروش بیشتر و راه یابی برای مدتی کوتاه به صفحه اول گوگل با پرداخت هزینه از سرویس گوگل ادز استفاده کنید.


شما پس از ارسال درخواست مشاوره یا ثبت سفارش پکیج آنالیز سئو، تیم حرفه ای سئو پین با بررسی تخصصی و آماده کردن یک پروپوزال جامع نیازها و خدمات سئو مورد نیاز سایتتان را در زمانی کوتاه برایتان ارسال میکند و طی این بررسی هزینه پروژه سئو مشخص میشود.

سئو پین